RAVİLLA Doğal Ahşap Mobilya

Ravilla Doğal Ahşap Mobilya, bir Karacalar Group markasıdır. Çocukluğundan beri ahşabı tanıyıp seven, 10 yıldan fazla orman ürünleri ve 40’a yakın ülkeyle ithalat – ihracat tecrübesi bulunan iki genç girişimci kardeş tarafından kurulan firma, kaliteli ve özgün tasarımlara sahip ürünleriyle uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Karacalar Group, 8.000 m² üretim tesisi, 1.200 m² mağazası ve 26 personeliyle, tescilli Ravilla markası adı altında dünyanın en değerli ve nadir ağaçlarını kendisine ait olan 5 adet kereste kurutma fırınlarında kerestelerin nem oranı %8’in altında olacak şekilde özenle kurutarak, en doğal ve en iyi kalitede ahşap mobilya ve dekorasyon ürünleri imalatı yapmaktadır. Karacalar Group, bir ilke imza atarak Türkiye’nin güneş enerjisiyle çalışan ilk kereste kurutma fırınlarını kurmuş, yüksek kaliteyle ve en düşük maliyetle keresteleri mobilya yapımına en uygun nem oranında kurutabilmiştir. Ürünlerinin imalatında genellikle sedir, ardıç, ceviz, iroko, mazel, kestane, karaağaç ve zeytin gibi hem dayanıklı hem de güzel deseni olan ağaçları
kullanmaktadır.

Ürünlerin yüzeylerinde özel olarak Avrupa’dan getirilen ve ahşapta bir devrim niteliğine sahip olan dünyanın en kaliteli doğal ahşap yağı kullanılmaktadır. Bu yağ sayesinde ürünlerin gerçek dokusu tüm doğallığıyla hissedilebilmekte, suya karşı direnç gösterebilmekte ve 100 °C sıcaklığa kadar dayanabilmektedir. Ayrıca, bu özel ahşap yağı sayesinde ürünlerin çizilen veya bozulan yüzeyleri de kolaylıkla tamir edilebilmektedir.

Ravilla markasıyla hedefimiz; çok iş yaparak yüksek kazançlara odaklanan bir şirket olmaktan çok; kalitesiyle kendinden söz ettiren ürünlerle insanımızın güven ve sevgisini kazanan, ihracata odaklanarak bölgemizin katma değerinin yükselmesine katkıda bulunan önemli bir şirket olmaktır.

Karacalar Group olarak sürdürülebilir bir başarının ancak müşteri memnuniyeti ve sadakatiyle sağlanabileceğine inandığımızdan; şirketimizde güven duygusu, saygı, itibar, insan ve doğa sevgisi daima maddi parametrelerden daha ön planda tutulmaktadır. Müşterilerimizle uzun vadeli, iki tarafın da kazanacağı ilişkiler kurmaya önem verilir ve gerçekleştirilecek her üretimde şirket politikamız gereği bu doğrultuda hareket edilir. Sahip olduğumuz itibar ve tecrübeye eşlik eden kaliteli takımımızla, her biri bir öncekinden daha başarılı işlere imza atılmaktadır.

İhracat Yapmakta Olduğumuz Ülkeler
ABD, Fransa, Almanya, İngiltere, Hollanda, İsviçre, Norveç, Avusturya, Özbekistan, Filistin, Suudi Arabistan.

Open chat
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading