İç veya Dış Mekan İçin Sandalye Seçimi Nasıl Yapılır?

İç mekan ve dış mekan sandalye seçimi, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önem taşır. İyi bir sandalye, iç mekanlarınızı tamamlayan bir tarz ve konfor sağlarken, dış mekanlarda ise dayanıklılığı ve doğal güzellikleriyle öne çıkar. Bu yazıda, hem iç mekan hem de dış mekan sandalye seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli faktörlere odaklanacağız. Read More

Neden Ahşap Masa Satın Almalıyım?

Ahşap Masalar dünyanın en doğal, en sağlıklı, en kullanışlı, en estetik ve en lüks masalarıdır. Ahşap masalar doğal, sıcak yapılı ve karakteristik  oldukları için modası geçmeden uzun yıllar kullanılabilir ve bir antika gibi yeni nesillere değerli bir eşya olarak hediye edilebilir.

Ahşap Masaların Önemi

Masalar mobilya olarak evimizin kalbidir. Hergün ailece toplanıp güzel yemeklerin yendiği, doğum günlerinin ve diğer önemli günlerin kutlandığı, misafirlerin yemek yemek için ağırlandığı ve birlikte vakit geçirerek güzel anıların biriktiği, hobilerin, el sanatlarının ve bir çok diğer işlerin yapıldığı evimizin en önemli eşyalarından biridir.

Epoksi Masa Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Epoksi masalar, son yıllarda popülerlik kazanan benzersiz ve estetik açıdan çok çekici olan ultra lüks masalardır. Ancak bu özel tasarım masaları satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli faktörler bulunmaktadır. Bu makalemizde, Türkiye'nin en kaliteli ve en eski epoksi masa üreticilerinden biri olarak epoksi masa satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere anlatacağız.

Ahşap Mobilya ve Masa Temizliği Nasıl Yapılır?

Ahşap mobilyaların yüzeyleri boya ve vernik ile kaplanır veya ahşap yağı ile yağlanır. Boya veya vernik ile kaplanan mobilyaların kullanımlarında ve temizliğinde çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü yüzeyi boyalı veya vernikli olan mobilyaların tamiri ya çok zordur ya da mümkün değildir. Yüzeyleri ahşap yağıyla yağlanan mobilyalar veya masalar hem daha orijinal ve doğal bir görünüme sahip olurlar hem de herhangi bir çizilme, leke vb olması [...]

Sedir Ağacının Hikayesi ve Önemi

Sedir ağacı, Botanik biliminde Cedrus Libani olarak bilinir. Piramide benzeyen bir görüntüye sahiptir. Sedir ağacı yurdumuzda yetişen ve çok değerli olan birinci sınıf orman ağaçlarından biridir.